Zakościele: “do betlejem” – kolejna okazja, by zobaczyć widowisko świąteczne

Fundacja Proem z Zakościela zaprasza już po raz dziewiąty na niesamowite interaktywne świąteczne widowisko – Podroż do Betlejem. Widzowie są przeniesieni w czasie dwa tysiące lat wstecz. Wędrując do Betlejem doświadczają wszystkimi zmysłami kultury ówczesnych czasów. 

“Podróż do Betlejem” to półtoragodzinne widowisko, na które składają się sceny towarzyszące narodzinom Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się ono w pięknej, zimowej scenerii Chrześcijańskiego Centrum Proem w Zakościelu, w sali widowiskowej, w lesie, nad brzegiem rzeki, w malowniczej, stuletniej willi. Widowisko z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem – mówi Edyta Wawrzyniak, koordynatorka projektu.

 

Widzowie są częścią przedstawienia. Gdy wchodzą do Betlejem nic już nie wyglada tak samo, ponieważ są przeniesieni w czasie 2 tysiące lat wstecz. Wędrując do Betlejem doświadczają wszystkimi zmysłami kultury ówczesnych czasów. Słuchają Świątecznego koncertu. Poznają postacie biblijne. Stają się świadkami ciekawych wydarzeń z ich codziennego życia oraz towarzyszą im w niezwykłej podróży do poznania prawdy o narodzeniu Mesjasza.

 

Mówiła Edyta Wawrzyniak. Widowiska zaplanowano w trzech terminach – 11-12 grudnia, 17-19 grudnia i 6-9 stycznia. Aby je obejrzeć można przyjść w wybranym dniu o dowolnej porze między godziną 16.00 a 19.00. Wszyscy, którzy w tym czasie przyjdą na pewno będą przyjęci. Dla gości, którzy przyjadą samochodami przygotowane są parkingi. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej – http://dobetlejem.proem.pl/

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial