Wspólna modlitwa o sytuację związaną z pandemią koronawrusa

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa w Polsce robi się coraz poważniejsza. Kościół Jezusa Chrystusa szczególnie teraz powinien stanąć w usilnej modlitwie. Zachęca do tego Biskup Kościoła Zielonoświątkowego Marek Kamiński. O 18. 00 możemy złączyć się w modlitwie w naszych domach i zborach. Dołączycie?
Modlitwa i post to zwykłe narzędzia duchowego boju. Sytuacja wokół nas wymaga, by Kościół, poprzez dostępne narzędzia, wypełnił swoje zadanie. O co się modlimy? COVID, mnóstwo zakażeń – także wśród zielonoświątkowców, obawy o przyszłość. Pan jednak jest z nami, wyciąga swoją dłoń ku pomocy, a my, z wiarą korzystajmy z mocy modlitwy i postu.
Post będzie trwał od rana w środę 21 października 2020. O godzinie 18.00 w całej Polsce (w domach i salach zborowych) odbywać się będzie godzinna modlitwa wstawiennicza. Potem możemy zjeść posiłek. To będzie cudowny dzień wstawiennictwa o Polskę i nie tylko. Niech Was Pan błogosławi – zachęca do modlitwy Biskup Kościoła Zielonoświątkowego Marek Kamiński.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial