Wesprzyj rozwijający się zbór w Bydgoszczy!

Pastor Samuel Skrzypkowski półtora miesiąca temu przeprowadził się do Bydgoszczy, by rozpocząć pracę w tamtejszej placówce Kościoła Chrześcijan Baptystów. Na spotkaniach pojawia się coraz więcej osób, a co za tym idzie – są coraz większe potrzeby, by lokalny Kościół mógł się rozwijać. Zobaczcie, jak hojni okazali się chrześcijanie, którzy wspierają to dzieło i zobaczcie jak jeszcze można pomóc.

W Bydgoszczy od kilku lat pracuje misjonarz z Ukrainy. Dzięki jego służbie w tej chwili na chrześcijańskich nabożeństwach spotyka się tam około osiemdziesięciu osób ze wschodu. Razem z nimi w spotkaniach kościoła uczestniczy grupa około trzydziestu Polaków. Zbór od września planuje regularne spotkania kościelne. Pastor Skrzypkowski jest przekonany, że choć są już zbory chrześcijańskie w Bydgoszczy, to takie miejsce jest potrzebne.

 

Kościół aktualnie spotyka się w budynku NOT – u przy ulicy Krzysztofa Gotowskiego 6. Przystosowanie tego budynku do potrzeb wciąż rosnącego Kościoła wymaga nakładów finansowych. Na portalu zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę, dzięki której uda się wyposażyć to miejsce w niezbędne elementy. Rezultaty zbiórki przerosły oczekiwania jej założycieli. W ciągu dziewięciu dni udało się zebrać kwotę blisko 20 tysięcy złotych. Za te pieniądze uda się zakupić między innymi sprzęty – multimedialny i nagłośnieniowy, czy też wyposażyć salę na szkółkę niedzielną.

Zbiórka wciąż trwa.

– Jeśli chciał(a)byś się do niej dorzucić, to za dodatkowe środki planujemy zakupić takie rzeczy jak rollup pozwalający na większą widoczność z ulicy, ulotki informujące i zaproszenia na nasze nabożeństwa oraz chcemy poprowadzić profesjonalniej naszą stronę internetową i socialmedia aby skuteczniej dotrzeć do ludzi w internecie – czytamy na stronie internetowej zbiórki.

Rozwijający się Kościół w Bydgoszczy można wesprzeć klikając tutaj – https://zrzutka.pl/vv33e6

Pastor Samuel Skrzypkowski prosi również o modlitwę, by rozwijające się dzieło przyniosło wiele dobrych owoców.

Poniżej film, w którym przywódcy Kościoła mówią o potrzebach.

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial