Wędrowny Obóz Misyjny rozpocznie się w lipcu

Pastor Jurek Przeradowski wraz z zespołem kolejne lato spędzi na misjach ewangelizacyjnych. Organizator i inicjator Misyjnego Obozu Wędrownego w tym roku działania zaplanował od 30 lipca. Ewangeliści w tym czasie dotrą do wielu miejscowości, zorganizują Marsze dla Jezusa i pomogą podczas Tygodnia Jezusa w Warszawie.

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, działania ewangelizacyjne Misyjnego Obozu Wędrownego będą skupiały się nad polskim wybrzeżem.

 

Mówił pastor Jurek Przeradowski. W trzecim tygodniu sierpnia, misja przemieści się przez południe Polski, zorganizuje kilka wydarzeń na Śląsku i w Małopolsce. Od 25 sierpnia misjonarze będą aktywnie działać podczas wydarzenia – Tydzień Jezusa – odbywającego się w Warszawie.

 

Wiele informacji dotyczących zapisów i planu ewangelizacyjnych działań można znaleźć na stronie internetowej – www.ewangelizacyjnie.pl lub na facebookowej stronie Wędrownego Obozu Misyjnego – https://www.facebook.com/MisyjnyObozWedrowny  Pastor Przeradowski przekonuje, że wzięcie udziału w tego typu misji z pewnością przyczyni się do lepszego zrozumienia i praktycznego wzrostu uczestnika w temacie ewangelizacji.

Poniżej umieszczamy film, na którym pastor Przeradowski zachęca do wzięcia udziału w tegorocznym wydarzeniu.

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial