Warszawa: trwają przygotowania do Tygodnia Jezusa

Tydzień Jezusa jest to ewangelizacyjna inicjatywa, której celem jest objęcie swoim zasięgiem całej stolicy. W tym roku odbędzie się w dniach od 24 do 30 sierpnia. Do współpracy zapraszane są kościoły, organizacje i misje.

Przez cały tydzień w wielu miejscach stolicy organizowanych będzie wiele ewangelizacji, w różnych częściach miastach. Wizja jest taka, by zrobić ich jak najwięcej. Ale jest również centralne miejsce, w którym ustawiona będzie duża scena. W tym roku będzie ona postawiona pod Pałacem Kultury i Nauki, od strony Alei Jerozolimskich. W tym roku najprawdopodobniej przez cały tydzień głosić będzie amerykański ewangelista Tommy Zito.

Odbędzie się również ewangelizacyjny spektakl „Bramy Nieba Płomienie Piekła”. Przez cały tydzień będzie również działać namiot na skwerze Gorzochowskiego, który cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno w ubiegłym roku jak i podczas pierwszej warszawskiej edycji.

Natomiast program na Placu Wileńskim organizuje w tym roku Kościół Spichlerz. Punktem kulminacyjnym w warszawskim wydarzeniu jest Marsz dla Jezusa, który wyruszy 29 sierpnia o godzinie 15.00. Oprócz Warszawy, Tydzień Jezusa odbędzie się również w Katowicach i Krakowie w dniach od 16 do 23 sierpnia. Więcej informacji o wydarzeniach znajduje się na stronie internetowej https://tydzienjezusa.pl

Posłuchajcie, co pastor Jerzy Przeradowski mówi o warszawskiej edycji Tygodnia Jezusa.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial