W tym roku na Slocie kilka nowości

W tym roku Slot Art Festival w Lubiążu koło Wrocławia odbywa się już po raz trzydziesty. Jest to festiwal, w którego tworzenie zaangażowało się między innymi wielu chrześcijan. Wydarzenie po pandemicznej przerwie znowu wróci do swojej dawnej świetności.

Przewidywanych jest około 10 scen muzycznych i 150 warsztatów. Będą to zajęcia z przeróżnych dziedzin zaczynając od tańca, po plastykę, technikę, kończąc na warsztatach językowych czy psychologicznych, a nawet biznesowych.

Organizatorzy już dzisiaj zdradzają, kto zagra na dużej scenie.

Mówiła Aleksandra Zając, Dyrektor Programowy Slot Art Festival.

W tym roku na Slocie będą również pewne nowości.

Dodaje Aleksandra Zając.

Oprócz tego organizatorzy przygotują między innymi także miejsce, gdzie będzie można kupić lub wymienić się używaną odzieżą. Zachęcają uczestników, by przywozić nienoszone już ubrania Pieniądze z tego przedsięwzięcia zostaną przeznaczone na szczytny cel.

Organizatorzy przygotowali także w tym roku tak zwane Rozmowy w Strefie Myśli. Będą poruszane tematy dotyczące między innymi szkół i alternatywnych form edukacji. Będą też tematy o kościele.

Informuje Aleksandra Zając.

Slot Art Festiwal odbędzie się w dniach 11 – 15 lipca. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia – https://slot.art.pl/pl/

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial