Trwają zapisy na Korespondencyjny Kurs Biblijny

Chrześcijański Instytut Biblijny prowadzi zapisy na Korespondencyjny Kurs Biblijny. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zgłębiać wiedzę biblijną, nie mają jednak czasu na tradycyjne studiowanie.

Korespondencyjny Kurs Biblijny trwa dwa lata i kończy się uzyskaniem dyplomu.

Mówił Krzysztof Grabowski z Chrześcijańskiego Instytutu Biblijnego. Studia podzielone są na trzy działy. W sumie jest zgłębianych dwadzieścia tematów. Są to między innymi zarys ksiąg biblijnych, czy podstawy teologii. Poruszane są również zagadnienia dogmatyczne dotyczące historii kościoła, ale też jest mowa o kościele współczesnym. Jest również przybliżenie zagadnień Trójcy Świętej i zagadnienia związane z praktycznym przygotowaniem do służby. Chodzi między innymi o poradnictwo rodzinne, czy też pracę z dziećmi i ewangelizację.

Dodaje Krzysztof Grabowski. Studia rozpoczynają się we wrześniu. Jednak rekrutacja trwa do 15 czerwca. Wszystkie informacje dotyczące zapisów i nauki można uzyskać na stronie internetowej Chrześcijańskiego Instytutu Biblijnego – https://www.chib.pl

Każdy, kto ukończy taki kurs automatycznie zyskuje uprawnienia do nauki religii w lokalnym kościele. Jest to możliwe dzięki porozumieniu Aliansu Ewangelicznego i państwa polskiego.

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial