Ruszamy z audycją o wychowaniu dzieci! Wymyśl nazwę, wygraj książkę!

Wychowywanie dzieci w dzisiejszych czasach może być bardzo trudne. Przekonuje się o tym wielu rodziców. Choć Biblia jest dla wierzących drogowskazem w tej kwestii, warto dodatkowo zasięgnąć porad osób, które od wielu lat są zaangażowane w służbę rodzinie.

Taką osobą jest Danuta Hukisz – autorka książki „Pomóżcie mi być dobrym dzieckiem”. Podczas cyklicznych audycji będzie starała się odpowiedzieć na pytania jak zrozumieć dzieci, jak je uczyć, jak z nimi rozmawiać?

Autorka książki jest przekonana, że odpowiedź na te pytania często daje samo dziecko. Najważniejsze jest tylko odkryć tajemnice jego rozwoju.

Ważne jest to, że sami słuchacze mogą zgłaszać pytania do autorki, która podczas audycji będzie starała się na nie odpowiedzieć. Już dziś zachęcamy do ich przesyłania na adres: [email protected]

Ogłaszamy również konkurs na nazwę audycji o wychowaniu dzieci. Wasze propozycje przesyłajcie przez formularz kontaktowy na naszym portalu. Autor zwycięskiej propozycji, w nagrodę otrzyma książkę Danuty Hukisz.

Danuta Hukisz o swojej audycji.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial