Rusza 25. Misyjny Obóz Wędrowny

W tym roku już po raz dwudziesty piąty wystartuje Misyjny Obóz Wędrowny. Jerzy Przeradowski, pomysłodawca i organizator wydarzenia przekonuje, że to obóz dla każdego – młodszych i starszych. Potrzebny jest każdy, bo podczas ewangelizacji na misjach, jest możliwość rozmów z osobami w różnym wieku. To niesamowita możliwość dzielenia się ewangelią – przekonuje organizator.

W tym roku Misja spędzi dwa tygodnie na Pomorzu. Wędrówka rozpocznie się w Jarosławcu, następnie wierzący będą głosić ewangelie w takich miejscowościach jak Ustka, Słupsk, Mielno czy Kołobrzeg i Świnoujście.  Następnie grupa poprowadzi Tydzień Jezusa na Śląsku i Małopolsce oraz Tydzień Jezusa w Warszawie. Cztery tygodnie pełne uroczych krajobrazów, różnorodnych miejsc i centrów metropolii, przygód i wydarzeń – mówią organizatorzy.

W programie między innymi koncerty muzyki chrześcijańskiej, przedstawienia teatralne czy też dzielenie się świadectwami. Wydarzenie zaplanowano od 1.08 – 23.08. Więcej szczegółów na stronie https://obozwedrowny.pl

Pastor Jerzy Przeradowski o obozie misyjnym.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial