“Rewitalizacja lokalnego Kościoła”

Konferencję – „Rewitalizacja” – skierowaną do pastorów, rad kościelnych i liderów organizuje Kościół Zielonoświątkowy w Tczewie. Wśród mówców – bp. Marek Kamiński i pastor zboru Betania w Szczecinie, Dominik Jaworski. Konferencja odbędzie się 11 czerwca w Tczewie.

Rewitalizacja to proces, którego celem jest przywrócenie pierwotnego blasku, świetności. W szybko zmieniającym się świecie treść Ewangelii pozostaje niezmienna, jednak nasze narzędzia przekazu, wyrażania wiary ulegają zmianom – czytamy w opisie konferencji.

Upływający czas często dezaktualizuje to, czym dysponujemy, aby nasze kościoły mogły się rozwijać. Konferencja ta skierowana jest do pastorów, rad kościelnych i liderów, a jej celem jest pomoc lokalnym wspólnotom w powrocie na ścieżkę rozwoju.

“Marzeń o rozwoju Bożego Królestwa nikt z naszych serc nie wyrwie. Są one tam od momentu naszego powołania, są częścią naszej tożsamości. Żyjemy po to i trudzimy się, żeby zobaczyć kościół w rozkwicie. Stąd bezkompromisowe życie i służba. A jednak nie zawsze jest tak, jak miało być. Czasem mamy poczucie, że mijamy się z marzeniami, a pełna poświęcenia służba nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Pomyliliśmy się? Bóg odwrócił się? Zawiodły Boże obietnice? Niekoniecznie, czasem wystarczy zmienić narzędzia.
Jeśli miewasz takie dylematy, nie jesteś sam. Dla takich właśnie osób organizujemy nasze konferencje. Może potrzebujesz znaleźć nowe narzędzia, zdobyć nowe umiejętności? Albo potrzebujesz dokonać korekty swojej służby, aby na nowo Twój zbór był jak kwitnący i owocujący ogród? Koniecznie bądź z nami. ZAPRASZAM! Jestem pewien, że będzie to przełomowy moment dla Ciebie i Twojego zboru – zaprasza bp Marek Kamiński, biskup Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia można znaleźć klikając tu – https://kz.pl/konferencja-rewitalizacja-lokalnego-kosciola-w-tczewie/

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial