Ewangeliczna Polska buduje świadomość ewangelicznego chrześcijaństwa w kraju. Powstaje ważna publikacja.

Ewangeliczna Polska rozpoczęła ważny projekt mający na celu przybliżenie Polakom tematu – kim są ewangeliczni chrześcijanie? W tym celu powstanie specjalne przewodnik, w którym zamieszczone są pytania i odpowiedzi, najczęściej padające od osób nieznających naszego środowiska.

Opracowanie – Kim są ewangeliczni chrześcijanie? – może być świetnym narzędziem do ewangelizacji rodzin, znajomych i współpracowników – przekonuje Andrzej Górski, koordynator projektu Ewangeliczna Polska.

Wielokrotnie spotykamy się z osobami, które pytają o to kim jesteśmy? Wiele osób w Polsce uważa nas niejednokrotnie za sektę, przewodnik ma to zmienić. Doskonale systematyzuje on wiedzę o środowisku ewangelicznym w Polsce. Więcej na ten temat mówi Andrzej Górski.

 

Ewangeliczna Polska w styczniu kieruje propozycja dla zborów, by zostały partnerem wydania przewodnika – Kim są ewangeliczni chrześcijanie? Jak to zrobić można przeczytać na stronie internetowej –http://www.ewangeliczna.pl/partner

O przewodniku wypowiada się też między innymi pastor Mateusz Wichary, przewodniczący Rady Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial