Potrzebna pomoc na leczenie dla pastora

Kościele, kierujemy do was wyjątkową prośbę o modlitwę oraz wsparcie na leczenie dla pastora Kazimierza Sosulskiego, który przez wiele lat służył w Kościele Zielonoświątkowym jako kaznodzieja, duszpasterz, ewangelista, redaktor i wykładowca (m.in. WSTS). – czytamy na stronie Zboru Stołecznego Kościoła Zielonoświątkowego. 

W lutym 2020 brat Kazimierz przeszedł ciężką operację w związku ze zdiagnozowaniem u niego bardzo rzadkiej choroby – nadciśnienia płucnego. Z początkiem października miał przejść dalszą diagnostykę. Niestety plany te pokrzyżował udar.
Obecnie pastor Kazimierz przebywa w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim niezdolny do samodzielnego funkcjonowania.
Rodzina nie ma możliwości sfinansowania dalszego leczenia i koniecznej rehabilitacji.

Prosimy więc o wsparcie finansowe, które można przekazać bezpośrednio na konto Zboru Stołecznego Kościoła Zielonoświątkowego: Nr konta: 60 1020 1097 0000 7102 0288 5291. Tytuł przelewu: ofiara na leczenie Kazimierza Sosulskiego. Wszelka pomoc spotka się z ogromną wdzięcznością. Otoczmy brata Kazimierza Sosulskiego i jego rodzinę wsparciem także w modlitwie. Osoba kontaktowa (żona): @Ludmiła Rapanowicz-Sosulska. Więcej informacji o pastorze Kazimierzu Sosulskim: bit.ly/PomocdlaPastoraKazimierza

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial