MÓDL SIĘ ZA POLSKĘ

Ruch Polska dla Jezusa z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości organizuje Polską Noc Uwielbienia i Modlitwy. W wydarzeniu może uczestniczyć każdy, kto chce się modlić za nasz kraj.

W wydarzeniu można wziąć udział online lub na żywo przy ul. Wybornej 20 w Warszawie, gdzie swoją siedzibę ma zbór zielonoświątkowy.

-Nie ma potrzeby nikogo przekonywać, że nasz kraj potrzebuje skutecznej modlitwy – mówi Andrzej Nędzusiak, prezbiter Kościoła Bożego w Chrystusie, współorganizator akcji. -A jaka modlitwa może być bardziej skuteczna, niż modlitwa zanoszona przez ludzi z różnych środowisk chrześcijańskich, którzy stają w jedności, wołając o powodzenie, o Boże błogosławieństwo dla naszego kraju. Ta modlitwa zanoszona w jedności będzie powodować zmiany, za którymi wszyscy tęsknimy.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu na żywo, są zobowiązane zarejestrować się poprzez formularz: https://forms.gle/26VkC26BeLQm22A59. Ta niezwykła akcja modlitewna odbędzie się 10 i 11 listopada w godzinach od 20.00 do 2.00. 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial