Kalendarz pomoże w zbiórce pieniędzy na misje

Radek i Ela Siewniakowie postanowili przybliżyć kraje, do których jeżdżą na misję. Wpadli na pomysł, by stworzyć kalendarz opisujący te miejsca. Dzięki niemu mogą przybliżyć historię mieszkających tam ludzi, a także przekazać informację o ich potrzebach. Projekt wspiera również ich misyjne działania. 

Właśnie powstaje kalendarz z Omanu. To jedno z wielu miejsc, w którym służą Radek i Ela Siewniakowie, misjonarze z Kościoła Bożego w Chrystusie „Anastasis” z Legnicy.

Oprócz zdjęć z tajemniczego i pięknego Omanu, z krótkimi opisami, w kalendarzu znajdują się również mądre i trafne cytaty takich osób, jak C.S.Lewis, T.Keller, F.Dostojewski i innych. Jak zawsze będą w nim zaznaczone święta żydowskie z uwzględnieniem ich proroczego charakteru, początek i koniec Ramadanu – jako zachętę do modlitwy o świat islamu w tym czasie, święto Reformacji czy Międzynarodowy Dzień Modlitwy o Kościół Prześladowany.

Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczone na służbę misyjną Radka i Eli Siewniaków. Wszyscy zainteresowani kupnem kalendarza, proszeni są o kontakt z Radkiem Siewniakiem. Chodzi o to, by ustalić szacunkową liczbę kale

ndarzy, które będą wydrukowane na 2023 rok. Z misjonarzami można się kontaktować za pośrednictwem Facebooka

.

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial