Internet: dwa razy więcej osób pyta o Boga

Epidemia koronawirusa spowodowała, że ludzie więcej czasu zaczęli spędzać w Internecie. W drugim etapie, gdy sytuacja z zakażeniami zaczęła robić się poważna, więcej osób zaczęło zastanawiać się nad swoim życiem, obawiając się o zdrowie, pracę i przyszłość. To spowodowało też, że więcej osób zaczęło myśleć o Bogu. Podwoiła się liczba rejestracji w kursach on – line na platformie Szukając Boga.

 

W całym pierwszym kwartale 2020 roku ponad 63 tysiące osób zareagowało pozytywnie na promowane przez Szukając Boga treści. Przybyło ponad 4 tysiące użytkowników kursów i ruszyło ponad 6 tysięcy różnych kursów, dopasowanych do osobistych potrzeb.

 

To, co jest dla nas ważne, by każda osoba, z którą możemy mieć kontakt, mogła podzielić się tym co myśli i tym, z czym się zmaga oraz dokonywała samodzielnych wyborów odnośnie przyszłego jej życia. Więcej osób było gotowych na głębsze rozmowy niż dotychczas… – mówi Norbert Klama, koordynator Szukajac Boga.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej o służbie Szukając Boga może to zrobić wchodząc na stronę www.SzukajacBoga.pl Kto natomiast jest chętny, by  zaangażować się w służbę ewangelizacyjną za pośrednictwem platformy Szukając Boga może to zrobić pisząc na adres [email protected]

Posłuchaj całej wypowiedzi Norberta Klamy, koordynatora www.Platforma.SzukajacBoga.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial