Gwiazdkowa Niespodzianka – darmowe paczki świąteczne dla dzieci

Chciałbyś obdarować dodatkowym prezentem swoje dziecko, albo dzieci swoich znajomych? Jest to możliwe dzięki projektowi Gwiazdkowa Niespodzianka. Jednym z polskich koordynatorów akcji jest poznański kościół Droga Życia.

Projekt został zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych na początku lat 90 – tych. Zakłada, że każdy może zgłosić się po prezent dla dzieci w przedziale wiekowym od 2 – 12 lat. Akcja jest skierowana w szczególności dla dzieci potrzebujących.

Paczki przygotowywane są przez rodziny z różnych stron świata m.in. w USA, Anglii, Kanadzie, czy też Nowej Zelandii.

Jako kościół Droga życia docieramy do rodzin i oferujemy taki podarek jako okazanie miłości Bożej w praktyczny sposób. Taka jest misja gwiazdkowej niespodzianki – mówią przedstawiciele kościoła Droga Życia.

Dzieci oprócz prezentu, mają możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej, zostaną również zaproszone na cykl zajęć „ Najwspanialsza podróż”. Paczki po wcześniejszym umówieniu będzie można odbierać w Chrześcijańskiej Szkole im. Króla Dawida w Poznaniu.

Więcej o projekcie można dowiedzieć się wchodząc na stronę internetową www.occpolska.pl, a także dzwoniąc na numery telefonu – 501 513 051 lub 605 726 610.

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial