Generacja Plus dotrze do czterdziestu miejsc w Polsce

Generacja Plus działa misyjnie już od 15 lat. W tym roku młodzież w wakacje ma dotrzeć z ewangelią do czterdziestu miejsc w Polsce.

Podczas spotkań, nie tylko głoszona jest ewangelia. Cyklicznie organizowane są już klubiki dla dzieci, czy też zajęcia dla młodzieży. Młodzież pomaga też często osobom starszym, proponując na przykład wytrzepanie dywanu. Nowością jest także akcja o nazwie ”Otwarta Szafa”. Ludzie mogą przynosić swoje ubrania i w specjalnym miejscu wymieniać się nimi. W tych akcjach najważniejszy jest jednak cel ewangelizacyjny.

To są różne formy działania, jednoczenia i docierania do ludzi, dzięki którym możemy pokazywać, że Bóg jest żywy, Jezus Chrystus jest odpowiedzią. Jest drogą, prawdą i życiem. To chcemy pokazywać, chcemy wpływać na Polskę – mówi Szymon Perenc z Generacji Plus.

Misja podczas wakacyjnych ewangelizacji współpracuje z lokalnymi, kościołami, szkołami, czy też organizacjami pozarządowymi.

Najbliższe działania misyjne planowane są na 3 lipca w Katowicach. Szczegółowy harmonogram spotkań znajduje się na facebook’owym profilu Generacji Plus.

Posłuchajcie, co Szymon Perenc mówi o tegorocznej ewangelizacji Generacji Plus.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial