Fundacja Jesus Christ Security potrzebuje pomocy. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy

Fundacja Jesus Christ Security działa już 16 lat niosąc pomoc bezdomnym i potrzebującym. Tak szeroko prowadzono akcja jednak dużo kosztuje, dlatego rozpoczęła się zbiórka pieniędzy, dzięki którym jeszcze więcej osób uzyska pomoc. Pieniądze są potrzebne też na bieżącą działalność – Fundacja otrzymała faktury za gaz i prąd, których w tym czasie szalejącej inflacji nie jest wstanie opłacić.

Fundacja jest doceniana nie tylko w środowisku chrześcijańskim. Jest wspierana przez markety, prywatne sklepy z żywnością – często z krótkim terminem ważności.

Jedzenie, by się nie zepsuło przechowywane jest w wysłużonych już urządzeniach znajdujących się w Fundacji. Jest 6 zamrażarek i 3 lodówko- zamrażarki. Niestety mimo, że działają poprawnie mają istotny mankament: generują bardzo wysokie ceny zużycia energii elektrycznej .

Obecnie są dwie niezapłacone faktury opiewające na łączną kwotę 10 000 zł .

Z informacji, uzyskanych od Mariana Rogowskiego, założyciela Fundacji wynika, że jest jeszcze do zapłaty faktura za wodę na kwotę 5600 oraz faktura za gaz w wysokości około 3500 zł .

By ta sytuacja się zmieniło logicznym jest aby to co generuje tak duże koszty – wymienić na energooszczędny sprzęt. Ci wspaniali ludzie marzą by opłacić zaległe rachunki i skupić swoje myśli na dalszej pomocy tym, którzy przez większość ludzi są niezauważalni – czytamy na stronie zbiórki.

Oto link do zbiórki – https://zrzutka.pl/2we96s?fbclid=IwAR2zzeD1wwV_k818CxDdY03RG2mZC2URwXJ4f173NqpSEIePfnmswLHdnn8

Jeśli ktoś chciałby pomóc w formie materialnej, Fundacja przygotowała listę potrzebnych rzeczy:

proszki i płyny do prania, płukania,

środki do mycia naczyń,

pasty do paneli,

farby do malowania ścian,

butelki na przetwory, syropy, octy, które robimy,

słoiki na przetwory,

ręczniki papierowe,

papier toaletowy,

naczynia i sztućce jednorazowe

Fundacja przez 16 lat swojej działalności pomogła zmienić życie blisko dwóm tysiącom osób.

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial