Ewangelizacja “z trumną” w Poznaniu

W sobotę 20 maja odbyła się ewangelizacja nad Wartą w Poznaniu. Była to część ogólnopolskiej akcji ewangelizacyjnej “Revolutionary” zainicjowanej przez Steiger Polska.

Około 20 osób z kilku poznańskich ewangelicznych wspólnot połączyło siły i w jedności współpracowali, aby Dobra Nowina dotarła do setek poznaniaków. Tego dnia nad Wartą zgromadziło się mnóstwo młodych ludzi, którzy spędzali wolny czas przy pięknej pogodzie i w towarzystwie znajomych i przyjaciół.

Mieliśmy do dyspozycji sporo narzędzi ewangelizacyjnych tj. The Four, Diagram Światopoglądowy, Zostaw/weź, Trumnę czy “Niech się pali”. Były to dobre preteksty do tego, aby wejść w głębszą rozmowę – mówi Krystian Zaremba, jeden z organizatorów ewangelizacji.

Ludzie byli bardzo zaciekawieni i otwarci – mówią uczestnicy. Podchodzili grupami i bardzo często rozmowy trwały po 30-40 minut.

Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że “żniwo jest wielkie, ale robotników mało”. Dziękujemy Bogu za tą wspaniałą okazję do głoszenia Dobrej Nowiny i świadczenia o Tym, który moc przemienić ludzkie życie – dodaje Krystian Zaremba.

 

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial