Ewangeliczna Polska chce wzmocnić służbę dla potrzebujących

Pod szyldem Ewangelicznej Polski startuje właśnie nowa inicjatywa, która ma za zadanie zrzeszenie i nawiązanie współpracy między ewangelicznymi osobami/organizacjami działającymi społecznie.

Wśród ewangelicznie wierzących chrześcijan jest wiele osób działających na rzecz potrzebujących (dzieci, młodzieży, chorych, bezdomnych, uzależnionych itd.) zrzeszonych w fundacjach, stowarzyszeniach, przy kościołach lub nigdzie niezrzeszonych. Nie znamy się jednak wszyscy, a mając taki potencjał i zasoby, razem moglibyśmy zrobić więcej i lepiej. Dlatego w ramach Ewangelicznej Polski budujemy platformę, aby poznać się i móc działać razem. Dzieląc się ze sobą wiedzą i doświadczeniem, możemy się umacniać w czynieniu Bożego dzieła tu na ziemi – czytamy na stronie internetowej Ewangelicznej Polski.

Ewangeliczna Polsk zaprasza do współpracy osoby prowadzące szeroko pojęte działania społeczne w ramach organizacji kościelnych, non-profit, fundacji, stowarzyszeń, misji, klubów itp.

Wszyscy zainteresowani podjęciem współpracy, proszeni są o wypełnienie ankiety, którą znajduje się tutaj – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRcUfJ2gCkIX9655rLfKGVVv5nWZTGK7OJ99wf5ptJPz-WKA/viewform

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial