Cenne spotkanie z afrykańskim duchownym

Już w środę 20 lipca o godzinie 18.30 w Kościele Zielonoświątkowym w Swarzędzu, przy ulicy Nowowiejskiej 18 odbędzie się bardzo cenne spotkanie z niezwykłym gościem z Afryki. Daniel Ayembilla przez pięć lat służył jako pastor w Zgromadzeniu Nakom w Bawku East i przez sześć lat w Bethel Assembly w Bolgatanga.

Daniel Ayembilla przez 17 lat był prezbiterem okręgowym w północnej, biednej prowincji Ghany. W tym czasie liczba założonych kościołów wzrosłą kilkakrotnie. Lata pastorskiej służby pomogły mu rozwinąć głęboką troskę o dusze ludzi i o sprawy Królestwa Bożego. Jest zaangażowany w wydarzenia związane z przebudzeniami, konferencjami, krucjatami, szkoleniami oraz seminariami.

Wielokrotnie podróżował po całej Ghanie jak i innych krajach afrykańskich takich jak Togo, Benin, Burkina Faso, Nigeria, Kamerun, Gambia i Sierra Leone. Odwiedził również Holandię, Polskę, Niemcy i Republikę Czeską. Jego nauczanie często wiąże się z manifestacją mocy Ducha Świętego. Daniel Ayembilla jest założycielem służby Firm Lifeline, która zajmuje się sierotami i dziećmi wymagającymi szczególnej opieki, a także innymi potrzebami społecznymi w północnej części Ghany, tam gdzie służy.

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial