Krynica – Zdrój: konferencja „Brama Południa – Exodus 2020”

Kościół Zielonoświątkowy w Krynicy Zdroju zaprasza na chrześcijańską konferencję – „Brama Południa – Exodus 2020”. „To wydarzenie, którego celem jest aby każdy kto weźmie w niej udział doświadczył Boga działającego w Jego mocy” – przekonują organizatorzy.

Posłuchajcie, dlaczego warto przyjechać na konferencję.

Brama Południa – Exodus 2020 to czas ewangelizacji, bardzo dobrej muzyki, poruszających świadectw przemienionego życia, seminariów warsztatowych i wspólnego uwielbiania Boga.

Podczas wydarzenia będzie można posłuchać znanych mówców takich jak: Leszek Mocha, Janusz Lindner, Tomasz Kmiecik i Zbigniew Kusion.

Jezus Chrystus, który uzdrawia, uwalnia i mówi do nas bezpośrednio każdego dnia to Bóg, którego chcemy uwielbić, wywyższyć i oddać mu siebie w całości – zachęcają organizatorzy.

Nie zabraknie też dobrej chrześcijańskiej muzyki – wystąpią takie zespoły jak Exodus 15, Missio Musica. Zaprezentuje się również Ania Świątczak – wokalistka zespołu „Ich Troje”.

W sposób szczególny zapraszamy na konferencje i seminaria wszystkich pastorów wraz z żonami, dla których mamy szczególne zaproszenie. Wasza służba jest dla nas niezwykle cenna, dlatego mamy darmowe bilety dla was na wszystkie wykłady na seminariach organizowanych podczas konferencji – informują organizatorzy.

Konferencja odbędzie się w Krynicy Zdroju w dniach 06 – 09 sierpnia 2020 roku. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.bramapoludnia.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/bramapoludnia

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial